rezerwacja
dom na sprzedaż - Łącza, Szkolna
PodpisanaUmowa

Łącza, Szkolna
dom na sprzedaż

PKW-DS-206

Na sprzedaż: komfortowy dom wolnostojący z dużą działką – Łącza! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i zielonej miejscowości Łącza. Nieruchomość stanowi idealne połączenie komfortu życia ...

Powierzchnia
232,82 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 650 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
4 243,62 zł
cena 988 000 
dom na sprzedaż - Łącza, Szkolna
rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Fryderyka Chopina
PodpisanaUmowa

Gliwice, Fryderyka Chopina
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-198

Mieszkanie w samym sercu Gliwic – idealna lokalizacja dla osób, które chcą mieszkać naprawdę w CENTRUM miasta!! Jeśli zależy Ci na tym, by wszędzie mieć blisko – do rynku, parku, sklepów, restauracji, komunikacji i uczelni – a jednocześnie cenisz ciszę i spokój, to ...

Powierzchnia
41,72 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 604,99 zł
cena 359 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Fryderyka Chopina
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Zabrze, Klonowa
Sprzedana

Zabrze, Klonowa
mieszkanie na wynajem

PKW-MW-212

3 pokoje | 63,19 m² | balkon | 2 windy | ul. Klonowa | dostępne od zaraz Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji -ul. Klonowa 29 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,19 m², położone na 3 piętrze w budynku wyposażonym w dwie windy, przy ul. Klonowej ...

Powierzchnia
63,19 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
30,07 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Zabrze, Klonowa
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Zatorze, Generała Zajączka
Sprzedana

Gliwice, Zatorze, Generała Zajączka
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-211

Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gliwice, ul. gen. Zajączka! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,25 m², zlokalizowane w Gliwicach przy ul. gen. Zajączka, na parterze w 2-piętrowej kamienicy. Do mieszkania przynależą dodatkowo: ...

Powierzchnia
37,25 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 563,76 zł
cena 319 000 
sprzedane
dom na sprzedaż - Stanica, Górnicza
Sprzedana

Stanica, Górnicza
dom na sprzedaż

PKW-DS-210

Na sprzedaż: zabudowana działka 2001 m² z całorocznym domem- ul. Górnicza 9E, Stanica, gmina Pilchowice! Przedmiotem oferty jest działka gruntu nr 808/147 o powierzchni 2001 m², zabudowana domem całorocznym o powierzchni użytkowej 58,7 m², oddanym do użytku w 2019 ...

Powierzchnia
89,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 001 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 735,43 zł
cena 690 000 
dom na sprzedaż - Stanica, Górnicza
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Charlesa de Gaule'a
Sprzedana

Zabrze, Charlesa de Gaule'a
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-208

Oferta na wyłączność Mieszkanie z potencjałem | 51,8 m² | Zabrze, ul. De Gaulla! Idealne pod inwestycję lub do własnej aranżacji Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,8 m², położone w Zabrzu przy ul. De Gaulla. Lokal znajduje się na pierwszym ...

Powierzchnia
51,80 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 247,10 zł
cena 220 000 
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Charlesa de Gaule'a
Kryteria wyszukiwania

rozumiem