Najnowsze oferty

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Zaborze, Leszczynowa

Zabrze, Zaborze, Leszczynowa
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-221

Kawalerka na wyłączność w biurze nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza Na sprzedaż słoneczna kawalerka położona w Zabrzu, w dzielnicy Zaborze, przy ul. Leszczynowej 2A. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal stanowi doskonałą ...

Powierzchnia
27,85 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 924,60 zł
cena 165 000 
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Zaborze, Leszczynowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Zaborze, Korczoka

Zabrze, Zaborze, Korczoka
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-220

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,59 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Korczoka 59 w Zabrzu - dzielnica Zaborze. To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem ...

Powierzchnia
53,59 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 579,40 zł
cena 299 000 
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Zaborze, Korczoka
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Zatorze, Wolskiego

Gliwice, Zatorze, Wolskiego
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-219

Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza przedstawia na wyłączność ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego w Gliwicach- Zatorze przy ulicy Wolskiego. Nieruchomość o powierzchni 63,02 m² znajduje się na wysokim parterze w 2-piętrowym bloku ...

Powierzchnia
63,02 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 331,01 zł
cena 462 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Zatorze, Wolskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Knurów, Szczygłowice, Aleja Piastów

Knurów, Szczygłowice, Aleja Piastów
mieszkanie na wynajem

PKW-MW-218

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie położone na 4 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Knurowa - dzielnica Szczygłowice, ul. Aleja Piastów 13C. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, w tym: - pokoju z ogrodem zimowym w formie balkonu, ...

Powierzchnia
38,70 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,76 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Knurów, Szczygłowice, Aleja Piastów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Zabrze, Rokitnica, Szafarczyka

Zabrze, Rokitnica, Szafarczyka
dom na sprzedaż

PKW-DS-217

OFERTA SPRZEDAŻY DOMU – ZABRZE ROKITNICA UL. SZAFARCZYKA Wyłączność w Biurze Nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej klimatycznych części Zabrza w dzielnicy Rokitnica. Nieruchomość ...

Powierzchnia
87,47 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 231,39 zł
cena 720 000 
dom na sprzedaż - Zabrze, Rokitnica, Szafarczyka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sośnicowice, Gliwicka

Sośnicowice, Gliwicka
dom na sprzedaż

PKW-DS-216

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Najważniejsze atuty nieruchomości: wymieniona instalacja w całym domu docieplenie budynku wykonany drenaż przygotowane przyłącze ...

Powierzchnia
176,64 m2
Powierzchnia działki [m2]
950 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 655,57 zł
cena 999 000 
dom na sprzedaż - Sośnicowice, Gliwicka

rozumiem