oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Zaborze, Korczoka

Zabrze, Zaborze, Korczoka
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-220

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,59 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Korczoka 59 w Zabrzu - dzielnica Zaborze. To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem i chcą ...

Powierzchnia
53,59 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 579,40 zł
cena 299 000 
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Zaborze, Korczoka
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Zatorze, Wolskiego

Gliwice, Zatorze, Wolskiego
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-219

Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza przedstawia na wyłączność ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego w Gliwicach- Zatorze przy ulicy Wolskiego. Nieruchomość o powierzchni 63,02 m² znajduje się na wysokim parterze w 2-piętrowym bloku po termomodernizacji. ...

Powierzchnia
63,02 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 331,01 zł
cena 462 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Zatorze, Wolskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Młyńska

Gliwice, Młyńska
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-214

Oferta na wyłączność ! Stylowa kawalerka po remoncie -39 m² | centrum Gliwic | ul. Młyńska Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza prezentuje na sprzedaż stylową i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 39 m², położoną w doskonałej lokalizacji -ul. Młyńska 2 w ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 179,49 zł
cena 280 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Młyńska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Jedności Narodowej

Knurów, Jedności Narodowej
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-213

0% PROWIZJI | Mieszkanie po generalnym remoncie | wysoki standard | duży balkon | 51 m² Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów i niespodzianek, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 313,73 zł
cena 475 000 
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Jedności Narodowej
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Łabędy, Zygmuntowska

Gliwice, Łabędy, Zygmuntowska
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-202

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!   4-pokojowe mieszkanie 73,06 m² – Gliwice, Łabędy – ul. Zygmuntowska 52 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,06 m², położone na 2 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku zarządzanym przez SM „Donata”. Lokal składa się z: ...

Powierzchnia
73,06 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 680,26 zł
cena 415 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Łabędy, Zygmuntowska

Gliwice, Centrum, Górnych Wałów
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-199

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ ! NOWA-NIŻSZA CENA! Na sprzedaż: mieszkanie w centrum Gliwic -ul. Górnych Wałów 11! Szukasz przestrzeni w ścisłym centrum Gliwic, która sprawdzi się zarówno jako wygodne mieszkanie, jak i funkcjonalny lokal użytkowy? Ta oferta to wyjątkowe połączenie ...

Powierzchnia
61,16 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 785,48 zł
cena 415 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum, Górnych Wałów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem