oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Knurów, Szczygłowice, Aleja Piastów

Knurów, Szczygłowice, Aleja Piastów
mieszkanie na wynajem

PKW-MW-218

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie położone na 4 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Knurowa - dzielnica Szczygłowice, ul. Aleja Piastów 13C. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, w tym: - pokoju z ogrodem zimowym w formie balkonu, który może pełnić ...

Powierzchnia
38,70 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,76 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Knurów, Szczygłowice, Aleja Piastów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sośnicowice, Gliwicka

Sośnicowice, Gliwicka
dom na sprzedaż

PKW-DS-216

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Najważniejsze atuty nieruchomości: wymieniona instalacja w całym domu docieplenie budynku wykonany drenaż przygotowane przyłącze pod kanalizację ...

Powierzchnia
176,64 m2
Powierzchnia działki [m2]
950 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 227,36 zł
cena 1 100 000 
dom na sprzedaż - Sośnicowice, Gliwicka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Chudów, Szkolna

Chudów, Szkolna
dom na sprzedaż

PKW-DS-215

WYJĄTKOWY DOM Z HISTORIĄ -CHUDÓW, UL. SZKOLNA 35 Są nieruchomości… i są miejsca, które czuć od pierwszego kroku. Ta wyjątkowa posiadłość w Chudowie to połączenie ponad 150 lat historii z komfortem nowoczesnego życia. To przestrzeń dla osób, które szukają czegoś więcej ...

Powierzchnia
403,57 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 179 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 061,97 zł
cena 2 850 000 
dom na sprzedaż - Chudów, Szkolna
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Jedności Narodowej

Knurów, Jedności Narodowej
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-213

0% PROWIZJI | Mieszkanie po generalnym remoncie | wysoki standard | duży balkon | 51 m² Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów i niespodzianek, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 313,73 zł
cena 475 000 
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Jedności Narodowej

Gliwice, Centrum, Górnych Wałów
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-199

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ ! NOWA-NIŻSZA CENA! Na sprzedaż: mieszkanie w centrum Gliwic -ul. Górnych Wałów 11! Szukasz przestrzeni w ścisłym centrum Gliwic, która sprawdzi się zarówno jako wygodne mieszkanie, jak i funkcjonalny lokal użytkowy? Ta oferta to wyjątkowe połączenie ...

Powierzchnia
61,16 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 785,48 zł
cena 415 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum, Górnych Wałów
bez prowizji
dom na sprzedaż - Gliwice, Bojków, Szparagowa

Gliwice, Bojków, Szparagowa
dom na sprzedaż

PKW-DS-180

Tylko w naszej ofercie! Kupujący nie płaci prowizji!!! Nowa- niższa cena ! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego przy ulicy Szparagowej w Gliwicach. Ten niepowtarzalny dom, laureat nagrody Muratora za „Przebudowę Roku 2018”, łączy w sobie historię ...

Powierzchnia
239,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 457 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 904,64 zł
cena 1 890 000 
dom na sprzedaż - Gliwice, Bojków, Szparagowa
63
ofert
Agnieszka Janiszewska

Manager

Licencja: 28071

biuro@projektkwadrat.nieruchomosci.pl

694930138
694930138