rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Fryderyka Chopina
PodpisanaUmowa

Gliwice, Fryderyka Chopina
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-198

Mieszkanie w samym sercu Gliwic – idealna lokalizacja dla osób, które chcą mieszkać naprawdę w CENTRUM miasta!! Jeśli zależy Ci na tym, by wszędzie mieć blisko – do rynku, parku, sklepów, restauracji, komunikacji i uczelni – a jednocześnie cenisz ciszę i spokój, to ...

Powierzchnia
41,72 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 604,99 zł
cena 359 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Fryderyka Chopina
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Zabrze, Klonowa
Sprzedana

Zabrze, Klonowa
mieszkanie na wynajem

PKW-MW-212

3 pokoje | 63,19 m² | balkon | 2 windy | ul. Klonowa | dostępne od zaraz Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji -ul. Klonowa 29 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,19 m², położone na 3 piętrze w budynku wyposażonym w dwie windy, przy ul. Klonowej ...

Powierzchnia
63,19 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
30,07 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Zabrze, Klonowa
sprzedane
dom na sprzedaż - Stanica, Górnicza
Sprzedana

Stanica, Górnicza
dom na sprzedaż

PKW-DS-210

Na sprzedaż: zabudowana działka 2001 m² z całorocznym domem- ul. Górnicza 9E, Stanica, gmina Pilchowice! Przedmiotem oferty jest działka gruntu nr 808/147 o powierzchni 2001 m², zabudowana domem całorocznym o powierzchni użytkowej 58,7 m², oddanym do użytku w 2019 ...

Powierzchnia
89,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 001 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 735,43 zł
cena 690 000 
dom na sprzedaż - Stanica, Górnicza
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Łabędy, Zygmuntowska
Sprzedana

Gliwice, Łabędy, Zygmuntowska
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-201

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!! Mieszkanie 3-pokojowe 59,07 m² – gotowe do wprowadzenia! Gliwice, Łabędy – ul. Zygmuntowska 78 | 2 piętro | duży balkon | idealne dla rodziny Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,07 m², ...

Powierzchnia
59,07 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 110,21 zł
cena 420 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Łabędy, Zygmuntowska
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Kopernik, Centaura
Sprzedana

Gliwice, Kopernik, Centaura
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-196

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !! Kawalerka 36,6 m² | Gliwice – Osiedle Kopernika, ul. Centaura 13 | Balkon | Duża kuchnia | Wolne od zaraz Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36,6 m², położona na 6 piętrze w wieżowcu na popularnym i cenionym osiedlu Kopernika ...

Powierzchnia
36,60 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 622,95 zł
cena 279 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Kopernik, Centaura
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Obrońców Pokoju, Wiązowa
Sprzedana

Gliwice, Obrońców Pokoju, Wiązowa
mieszkanie na wynajem

PKW-MW-195

Kawalerka 32,44 m² z ogródkiem – Gliwice, ul. Wiązowa / os. Obrońców Pokoju!! Do wynajęcia komfortowa kawalerka w budynku z 2017 roku, zarządzanym przez ZBM TBS Rom-10. Lokal o powierzchni 32,44 m² składa się z: funkcjonalnego salonu z częścią wypoczynkową ...

Powierzchnia
32,44 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
66,28 zł
cena 2 150 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Obrońców Pokoju, Wiązowa
64
ofert
Agnieszka Janiszewska

Manager

Licencja: 28071

biuro@projektkwadrat.nieruchomosci.pl

694930138
694930138