oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Zatorze, Wolskiego

Gliwice, Zatorze, Wolskiego
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-219

Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza przedstawia na wyłączność ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego w Gliwicach- Zatorze przy ulicy Wolskiego. Nieruchomość o powierzchni 63,02 m² znajduje się na wysokim parterze w 2-piętrowym bloku po termomodernizacji. ...

Powierzchnia
63,02 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 331,01 zł
cena 462 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Zatorze, Wolskiego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Zabrze, Rokitnica, Szafarczyka

Zabrze, Rokitnica, Szafarczyka
dom na sprzedaż

PKW-DS-217

OFERTA SPRZEDAŻY DOMU – ZABRZE ROKITNICA UL. SZAFARCZYKA Wyłączność w Biurze Nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej klimatycznych części Zabrza w dzielnicy Rokitnica. Nieruchomość o powierzchni ...

Powierzchnia
87,47 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 231,39 zł
cena 720 000 
dom na sprzedaż - Zabrze, Rokitnica, Szafarczyka
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Młyńska

Gliwice, Młyńska
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-214

Oferta na wyłączność ! Stylowa kawalerka po remoncie -39 m² | centrum Gliwic | ul. Młyńska Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza prezentuje na sprzedaż stylową i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 39 m², położoną w doskonałej lokalizacji -ul. Młyńska 2 w ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 179,49 zł
cena 280 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Młyńska
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Gliwice, Stare Gliwice, Staromiejska

Gliwice, Stare Gliwice, Staromiejska
lokal na sprzedaż

PKW-LS-189

Obiekt pod działalność gospodarczą z biurem na piętrze – Gliwice, ul. Staromiejska Oferta na wyłączność – tylko u nas! Nowoczesny, energooszczędny obiekt idealny na siedzibę firmy na parterze i reprezentacyjnym biurem na piętrze. Spokojna, zielona część Gliwic, a ...

Powierzchnia
248,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
826 m²
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 000,00 zł
cena 1 240 000 
lokal na sprzedaż - Gliwice, Stare Gliwice, Staromiejska
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gliwice, Stare Gliwice, Staromiejska

Gliwice, Stare Gliwice, Staromiejska
dom na sprzedaż

PKW-DS-186

Oferta na wyłączność tylko u Nas!! Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat przedstawia Państwu na sprzedaż dom z potencjałem mieszkalnym i biznesowym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy komfort nowoczesnego domu z ogromnym potencjałem do prowadzenia działalności ...

Powierzchnia
248,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
826 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 000,00 zł
cena 1 240 000 
dom na sprzedaż - Gliwice, Stare Gliwice, Staromiejska
rezerwacja
dom na sprzedaż - Łącza, Szkolna
PodpisanaUmowa

Łącza, Szkolna
dom na sprzedaż

PKW-DS-206

Na sprzedaż: komfortowy dom wolnostojący z dużą działką – Łącza! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i zielonej miejscowości Łącza. Nieruchomość stanowi idealne połączenie komfortu życia ...

Powierzchnia
232,82 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 650 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
4 243,62 zł
cena 988 000