rezerwacja
dom na sprzedaż - Łącza, Szkolna
PodpisanaUmowa

Łącza, Szkolna
dom na sprzedaż

PKW-DS-206

Na sprzedaż: komfortowy dom wolnostojący z dużą działką – Łącza! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i zielonej miejscowości Łącza. Nieruchomość stanowi idealne połączenie komfortu życia ...

Powierzchnia
232,82 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 650 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
4 243,62 zł
cena 988 000 
dom na sprzedaż - Łącza, Szkolna
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Charlesa de Gaule'a
Sprzedana

Zabrze, Charlesa de Gaule'a
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-208

Oferta na wyłączność Mieszkanie z potencjałem | 51,8 m² | Zabrze, ul. De Gaulla! Idealne pod inwestycję lub do własnej aranżacji Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,8 m², położone w Zabrzu przy ul. De Gaulla. Lokal znajduje się na pierwszym ...

Powierzchnia
51,80 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 247,10 zł
cena 220 000 
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Charlesa de Gaule'a
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Łabędy, Poezji
Sprzedana

Gliwice, Łabędy, Poezji
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-179

 Apartament z ogródkiem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską – Gliwice, ul. Poezji (Łabędy). MIEJSCE PARKINGOWE ORAZ KOMÓRKA LOKATORSKA DODATKOWO PŁATNA. KOMÓRKA LOKATORSKA- 15 000 ZŁ MIEJSCE PARKINGOWE ZEWNĘTRZNE- 15 000 ZŁ Oferta na wyłączność – tylko ...

Powierzchnia
47,24 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 563,08 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Łabędy, Poezji
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Sikornik, Mewy
Sprzedana

Gliwice, Sikornik, Mewy
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-173

Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie w Gliwicach na osiedlu Sikornik. Dla osób zainteresowanych możliwa sprzedaż z umeblowaniem. Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej ...

Powierzchnia
44,10 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 482,99 zł
cena 330 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Sikornik, Mewy
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze,  Karola de Gaulle'a
Sprzedana

Zabrze, Karola de Gaulle'a
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-163

Oferta na wyłączność - Jesienna okazja tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat z przyjemnością przedstawia na sprzedaż mieszkanie własnościowe  jako doskonałą  okazję dla osób szukających przestrzeni do kapitalnego remontu z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Mieszkanie ...

Powierzchnia
49,80 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 799,20 zł
cena 239 000 
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Karola de Gaulle'a
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Jagodowa
Sprzedana

Zabrze, Jagodowa
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-148

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO U  NAS !!! Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat przedstawia Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania w spokojnej okolicy Zabrza, na osiedlu Janek. Mieszkanie o powierzchni 47,7 m2 znajdującego się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku i oferuje ...

Powierzchnia
47,70 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 849,06 zł
cena 279 000 
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Jagodowa