oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Zatorze, Wolskiego

Gliwice, Zatorze, Wolskiego
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-219

Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza przedstawia na wyłączność ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego w Gliwicach- Zatorze przy ulicy Wolskiego. Nieruchomość o powierzchni 63,02 m² znajduje się na wysokim parterze w 2-piętrowym bloku po termomodernizacji. ...

Powierzchnia
63,02 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 331,01 zł
cena 462 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Zatorze, Wolskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Knurów, Szczygłowice, Aleja Piastów

Knurów, Szczygłowice, Aleja Piastów
mieszkanie na wynajem

PKW-MW-218

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie położone na 4 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Knurowa - dzielnica Szczygłowice, ul. Aleja Piastów 13C. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, w tym: - pokoju z ogrodem zimowym w formie balkonu, który może pełnić ...

Powierzchnia
38,70 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,76 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Knurów, Szczygłowice, Aleja Piastów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Młyńska

Gliwice, Młyńska
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-214

Oferta na wyłączność ! Stylowa kawalerka po remoncie -39 m² | centrum Gliwic | ul. Młyńska Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza prezentuje na sprzedaż stylową i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 39 m², położoną w doskonałej lokalizacji -ul. Młyńska 2 w ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 179,49 zł
cena 280 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Młyńska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Jedności Narodowej

Knurów, Jedności Narodowej
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-213

0% PROWIZJI | Mieszkanie po generalnym remoncie | wysoki standard | duży balkon | 51 m² Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez remontów i niespodzianek, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 313,73 zł
cena 475 000 
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Jedności Narodowej
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Stanisława Witkiewicza

Gliwice, Stanisława Witkiewicza
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-205

Do sprzedania przestronne mieszkanie 78,7 m² z ogrodem – centrum Gliwic!! Jeśli szukasz dużego mieszkania w ścisłym centrum miasta, z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury – ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Nieruchomość położona jest w Gliwicach przy ul. ...

Powierzchnia
78,70 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 594,66 zł
cena 519 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Stanisława Witkiewicza
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Sośnica, Odrowążów

Gliwice, Sośnica, Odrowążów
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-203

Do sprzedania – 2 mieszkania inwestycyjne po generalnym remoncie | Gliwice – Sośnica!! Gliwice, ul. Odrowążów Powierzchnia całkowita: 54,7 m² Liczba lokali: 2 niezależne kawalerki (I i II piętro / poddasze) Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna ...

Powierzchnia
54,70 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 111,52 zł
cena 389 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Sośnica, Odrowążów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem