Gliwice, Centrum, Górnych Wałów
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-199

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ ! NOWA-NIŻSZA CENA! Na sprzedaż: mieszkanie w centrum Gliwic -ul. Górnych Wałów 11! Szukasz przestrzeni w ścisłym centrum Gliwic, która sprawdzi się zarówno jako wygodne mieszkanie, jak i funkcjonalny lokal użytkowy? Ta oferta to wyjątkowe połączenie ...

Powierzchnia
61,16 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 785,48 zł
cena 415 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum, Górnych Wałów

Knurów, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na wynajem

PKW-MW-98

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!! Mieszkanie po remoncie! Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat zaprasza do zapoznania się z ofertą kawalerki znajdującej się na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Kazimierza Wielkiego 11 w Knurowie. Doskonała lokalizacja! W najbliższym otoczeniu ...

Powierzchnia
26,05 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
57,58 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Knurów, Kazimierza Wielkiego
rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Jana III Sobieskiego
PodpisanaUmowa

Knurów, Jana III Sobieskiego
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-209

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! 3 pokoje | 47,34 m² | Knurów - ul. Jana Sobieskiego | po termomodernizacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,34 m², zlokalizowane na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Jana Sobieskiego 3D w Knurowie. Lokalizacja Jedna z lepszych lokalizacji ...

Powierzchnia
47,34 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 893,54 zł
cena 279 000 
mieszkanie na sprzedaż - Knurów, Jana III Sobieskiego
rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Łabędy, Zygmuntowska
PodpisanaUmowa

Gliwice, Łabędy, Zygmuntowska
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-202

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!   4-pokojowe mieszkanie 73,06 m² – Gliwice, Łabędy – ul. Zygmuntowska 52 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,06 m², położone na 2 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku zarządzanym przez SM „Donata”. Lokal składa się z: ...

Powierzchnia
73,06 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 871,89 zł
cena 429 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Łabędy, Zygmuntowska
rezerwacja
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Fryderyka Chopina
PodpisanaUmowa

Gliwice, Fryderyka Chopina
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-198

Mieszkanie w samym sercu Gliwic – idealna lokalizacja dla osób, które chcą mieszkać naprawdę w CENTRUM miasta!! Jeśli zależy Ci na tym, by wszędzie mieć blisko – do rynku, parku, sklepów, restauracji, komunikacji i uczelni – a jednocześnie cenisz ciszę i spokój, to ...

Powierzchnia
41,72 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 604,99 zł
cena 359 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Fryderyka Chopina
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Zabrze, Klonowa
Sprzedana

Zabrze, Klonowa
mieszkanie na wynajem

PKW-MW-212

3 pokoje | 63,19 m² | balkon | 2 windy | ul. Klonowa | dostępne od zaraz Mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji -ul. Klonowa 29 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,19 m², położone na 3 piętrze w budynku wyposażonym w dwie windy, przy ul. Klonowej ...

Powierzchnia
63,19 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
30,07 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Zabrze, Klonowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem