oferta na wyłączność
7 331,01 zł/m2 cena: 462 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza przedstawia na wyłączność ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego w Gliwicach- Zatorze przy ulicy Wolskiego.

Nieruchomość o powierzchni 63,02 m² znajduje się na wysokim parterze w 2-piętrowym bloku po termomodernizacji. Budynek jest zadbany, a klatka schodowa zabezpieczona domofonem.

Mieszkanie jest jasne, ustawne i posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. W skład nieruchomości wchodzą:

  • przestronny salon,
  • sypialnia,
  • pokój dziecięcy lub gabinet,
  • kuchnia,
  • łazienka z WC,
  • przedpokój

Dodatkowym atutem są rolety antywłamaniowe zamontowane w oknach. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni około 6 m².

Ciepła woda użytkowa podgrzewana jest za pomocą bojlera elektrycznego zamontowanego w 2022 roku.

Przed wejściem do mieszkania znajduje się dodatkowy, korytarz współdzielony jedynie z drugim lokalem. Przestrzeń ta świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania garderoby, obuwia czy wózka dziecięcego, zapewniając większą wygodę i porządek.

Do użytku mieszkania jest również osobne pomieszczenie gospodarcze pełniące funkcję pralni, przeznaczone wyłącznie do użytku właściciela lokalu. Znajduje się tam również bojler elektryczny odpowiedzialny za podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Pomieszczenie jest zabezpieczone dodatkowymi drzwiami, co zwiększa funkcjonalność całej nieruchomości.

Ogromnym plusem nieruchomości jest lokalizacja spokojna i zielona okolica z dostępem do terenów rekreacyjnych oraz parku. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej oraz centrum przesiadkowe.

Mieszkanie posiada bardzo dobre połączenie z głównymi trasami komunikacyjnymi  szybki dojazd do DTŚ, A1 oraz A4 zapewnia sprawną komunikację zarówno z centrum Gliwic, jak i miastami ościennymi.

Czynsz administracyjny wynosi około 900 zł i obejmuje między innymi:

  • koszty eksploatacyjne,
  • wynagrodzenie zarządcy,
  • centralne ogrzewanie,
  • fundusz remontowy,
  • wywóz nieczystości segregowanych,
  • zaliczkę na wodę i kanalizację.

Oferta idealna dla rodzin, par oraz osób poszukujących przestronnego mieszkania w spokojnej części miasta z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.

Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację.

Profesjonalnie pomagamy znaleźć Twoje miejsce

Wybierając Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat, masz pewność, że jesteś w dobrych rękach.
Jesteśmy członkami Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Posiadamy licencję zawodową nr 28071, a liczne pozytywne opinie naszych Klientów potwierdzają wysoki standard obsługi i skuteczność w działaniu.

Dodatkowo oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego – szybko, skutecznie i bez stresu.

Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację - warto zobaczyć je na żywo!
Magdalena Kubieniec
787 215 291

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PKW-MS-219
Powierzchnia 63,02 m²
Powierzchnia użytkowa 63,02 m²
Liczba pokoi 3
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, ocieplony, płyta
Standard
Liczba pięter w budynku 2
Piwnica 6,00 m²

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

sprzedane
mieszkanie na sprzedaż zamianę - Gliwice, Żeromskiego

Gliwice, Żeromskiego
mieszkanie na sprzedaż zamianę

PKW-MS-1

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!!   ✅  Możesz kupić to mieszkanie w programie Bezpieczny Kredyt  2%, jeżeli posiadasz zdolność i spełniasz wszystkie wymagania programu.   Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z kredytem.   Biuro ...

Powierzchnia
104,61 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 726,03 zł
cena 599 000 
mieszkanie na sprzedaż zamianę - Gliwice, Żeromskiego
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Czwartaków

Gliwice, Czwartaków
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-28

OFERTA WYŁĄCZNIE U NAS! ✅  Możesz kupić to mieszkanie w programie Bezpieczny Kredyt  2%, jeżeli posiadasz zdolność i spełniasz wszystkie wymagania programu.   Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z kredytem. Biuro nieruchomości ...

Powierzchnia
64,62 m2
Piętro
11
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 375,74 zł
cena 412 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Czwartaków
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Piastowska

Gliwice, Piastowska
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-58

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!! ✅ Możesz kupić to mieszkanie w programie Bezpieczny Kredyt 2%, jeżeli posiadasz zdolność i spełniasz wszystkie wymagania programu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z kredytem✅ Biuro nieruchomości ...

Powierzchnia
56,50 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 415,93 zł
cena 419 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Piastowska
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Kozielska

Gliwice, Kozielska
mieszkanie na sprzedaż

PKW-MS-62

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Zapraszam serdecznie na najbliższy Dzień Otwarty który odbędzie się 14.10.2023 w godzinach 13:00-15:00. Już teraz zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce. W tym dniu będzie również możliwość porozmawiania z Doradcą Kredytowym Notus Finanse. Szanowni ...

Powierzchnia
47,93 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 036,93 zł
cena 529 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Kozielska